Red Ribbon belgesi, Filipinler Başkonsolosluğu - Ankara tarafından hazırlanan ve onaylanan bir belgedir. Temel fikri, evinizde istihdam ettiğinizin Filipinli dadınızın, Filipinler Konsolosluğu tarafından tanındığını, hem sizin ve hem de dadınızın haklarını koruyan bir sözleşmedir.

Ne işe yarar: Sizin ile Filipinli çalışanınız arasında sözleşme ve bu sözleşmenin Filipinler Konsolosluğu tarafından güvence altına alınmasını sağlar. İşveren ile işçi arasında 2 yıl süre ile geçerli olan legal bir kontrattır. Her 2 tarafında haklarını korur.

Nasıl alınır : Gerekli belgeleri temin ederek ve gerekli yerlere onaylattıktan sonra, Konsolosluk onayına sunularak alınmaktadır.

Ne kadar sürede alınmaktadır: Ajansımız bu belgelerin tamamlanmasını ve teslimini takiben 3-4 gün içinde Red Ribbon belgenizi size ulaştırmaktadır. 

Ne amaç ile alınır : Dadınız, yıllık izin için ülkesine (Filipinler'e) gittiğinde, ülkesinden tekrar sorunsuz biçimde Türkiye'ye ve evinize dönmesini sağlayan bir belgedir. Red Ribbon belgesi olmadan Filipinlere girebilir, ancak bu belge olmadan ülkeden çıkış yapamaz. Bu nedenle çok önemli bir belgedir. 

Ayrıntılı bilgi almak ve süreci başlatmak için 02423212277 numaramızdan bizi arayabilirsiniz.