Size yakınız

Her ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabileceğiniz, yardım alabileceğiniz bir ajansız. Süreç boyunca iletişim halinde olacağız. Aklınıza takılan soruları çekinmeden sorabileceğiniz ve yanıt alabileceğiniz bir ekibe sahibiz.

Yerel Adaylar

Hali hazırda istanbulda bulunan binlerce niteliksiz aday içinden sizin için ideal bakıcıyı bulmak zor olabilir. Hatta doğru bir ekip ile iyi bir bakıcıya ulaşmanız muhtemel iken, yereldeki yanlış adaylar sizi bıktırabilir, asla umutsuzluğa kapılmayın. Çözüm; size özel seçim...

Görüşme Süreci

Sizi ve ihtiyacınız olan, kafanızdaki dadı modelini tanıdıktan sonra işimiz, konsantrasyonumuz sizi bir an önce ideal dadınız ile buluşturmak olacak. Sonunda oldu ! Kafanızın yattığı çok tatlı bir dadı bulduk işte... Artık gerisi bizim işimiz. Dadınız kısa sürede ailenize katılacak.

HIZLIYIZ

Dadınızı doğru seçebilmenizi sağlıyor ve işlemlerinize bir an önce başlıyoruz. Güncel adaylarımız içinden sizin içinizin sineceği bakıcınıza beraber karar veriyoruz.

TECRUBELIYIZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile koordineli çalışarak, sizin için bu yorucu zor ve meşaakatli süreci basite indirgiyoruz. Sizin yerinize tüm yasal izinleri alıyor, Seçtiğiniz size özel olarak belirlenen dadınızı işlemlerini bitirip evinizde istihdam ediyoruz.

SIZE OZEL DADI

Her Anne & Baba farklı beklentiler ve istekler ile bize başvurur, Biz size özel, sizin çocuğunuz ve eviniz ile en iyi uyumu gösterecek dadınızı seçiyoruz.
Bize katılan mutlu ailelerimizden biriside siz olmak istermisiniz ?