Bakıcılık - Dadılık konusu, evinizi, bebeğinizi teslim edeceğiniz, yabancı birini özel alanınıza, ailenizin merkezine alacağınız bir konudur. Türkiye’de genelde türk vatandaşı olan yatılı bakıcı - dadı bulmak güçtür. Ayrıca bu konuda deneyimi olan, dadılık ne demek bu bilgi birikiminde olan, bebeğinizi veya evinizi teslim edebileceğiniz çalışan bulmak ayrıca tek başına zor bir konudur.

 

Biz size kısa zamanda, sizin ihtiyacınıza göre özel olarak seçilmiş ve tüm yasal izinleri alınmış, çalışma izni olan dadı temin ediyoruz. Size dünyanın öbür ucundaki bir dadıyı, eğer sizin şartlarınızı ve isteklerinizi karşılıyor ise ve bu çalışanda sizi kabul ediyor ise kısa zamanda işlemlerinizi tamamlayıp, evinizde işe başlatıyoruz. 

Bu süreçte tecrübeli bir ekip ile çalışmanız sizin faydanıza olacaktır. Çünkü konu oldukça derin, detaylı ve istihdam süreci ise bir o kadar karmaşıktır. Biz sizin için süreci basite indirgeyecek, karmaşık detaylardan sizi kolayca geçirip, dadınızı evinize, ailenize kavuşturacağız. 

Filipinli bakıcılar, dünyanın her yerinde dadılık-bakıcılık alanında başarılı olmuş bir ırktır. 100 yıl öncede Filipinler dünyanın her yerinde iş gücü sağlayan bir ülkedir, Dünyanın tüm ülkelerinde nitelikli veya niteliksiz iş gücünün büyük çoğunluğunu filipinliler tarafından sağlanmatadır.

Evinizde yabancı bakıcı istihdam etme fikrine karar verdiğinizde bizimle temasa geçmeli ve bilgi almalısınız.